logo קוסטה ריקה ישראל menu
English La Meridiana About

COSTA RICA ISRAEL


La Meridiana Guanacaste

keyboard_arrow_down

לה מרידיאנה - פרויקט דירות מאוכלס בקוסטה ריקה


:גלריית תמונות עדכנית

תשואה גבוה
השקעה
השקעה
השקעה
לה מרידיאנה
נדלן מניב
נדלן מניב
נדלן מניב
נדלן מניב
קוסטה ריקה ישראל
קוסטה ריקה ישראל
נדלן מניב
נדלן קוסטה ריקה
נדלן בחול
נדלן בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה ישראל
התחייבות לתשואה
נדלן מניב
נדלן מניב
נדלן מניב

על הפרויקט:

לה מרידיאנה – פנינת הנדל"ן בקוסטה ריקה לה מרידיאנה – פנינה נדל"נית קסומה ובה קומפלקס אקסקלוסיבי של דירות יוקרה במחוז Guanacaste בקוסטה ריקה. סביבת המגורים מוקפת במדשאות המעוטרות בבעלי חיים אקזוטיים כציפורים נדירות וקופים מקומיים, עצי דקל ועצים טרופיים האופיניים לאזור, בריכות שחיה ומגרשי טניס. לה מרידיאנה שוכנת בכל הטוב והיפה של מדינה הררית עם נופים ירוקים ומפליאים ובמרחק נגיעה מבתי הספר, מרכזי הקהילה והקניות..

לה מרידיאנה – המקום בו יוקרה וטבע נפגשים!

זה עשוי להישמע כמו חלום רחוק או פנטזיה בלתי ניתנת למימוש – דירת יוקרה משלך בליבה הפועם של קוסטה ריקה הטרופית השוכנת בין החוף הקאריבי והפאסיפי, המעוטרת בחופי ים יפהפיים, הרי געש פעילים ותרבות צבעונית ומלהיבה של אנשים האוהבים את החיים.

זה יכול להיות שלך! אנו מציעים לך דירת יוקרה משלך, המושתתת על איכות בניה מתקדמת, ברמת גימור גבוהה ובעלת עיצוב ייחודי, למגורים או להשקעה. כל הדירות מרוהטות ומאובזרות קומפלט: כסאות, ספות, מיטות, פינות אוכל, מיטות, דוד שמש, ארונות ומזגן. לך נותר רק לבחור את דירת היוקרה המתאימה לך, מתוך ארבעה מבנים בני שלוש קומות לכל היותר המוצעים כרגע, כשבכל קומה דירה אחת. בקרוב יוצעו גם דירות יוקרה - פרימיום, דירות גן ודופלקסים.

השכנים שלך כבר כאן – תושבי המקום ותושבי חוץ, בעיקר מארצות הברית וקנדה, אנשים שאוהבים את החופש והשלווה לצד החיים התוססים, את הטבע הנדיר, החי והצומח שיש למקום להציע ושיודעים לבחור את ההשקעה הכי משתלמת עבורם.

לה מרידיאנה – השקעה מניבה בכל הפרמטרים, פרוייקט המגורים לה מרידיאנה מהווה את הזדמנות הנדל"ן המשתלמת ביותר למשקיע הישראלי.

ניהול ללא דמי ניהול – במהלך השנה הראשונה כל הניהול הלוגיסטי נעשה על ידי קוסטה ריקה ישראל ללא תשלום וכולל: התחייבות לתשלום חודשי זהה לשכר הדירה, גם אם לא נמצא דייר לנכס וזאת עד שיימצא שוכר מתאים, תחזוקה ואבטחת הנכס ופינוי דיירים במקרה הצורך. גם אם הדירה מיועדת לשמש כדירת נופש, נעניק לך את כל שירותי החופשה בעלות מוזלת.

עלות השקעה – נמוכה בכ-40% מהפרויקט המקביל והסמוך ביותר, וזאת לאור העובדה שלא כל הדירות בנויות או מאוכלסות. לפיכך, בסיום הפרויקט ערך הדירה יעלה לאין שיעור ביחס להשקעה הראשונית. רווח שכזה נדיר למצוא בפרויקטים נדלניים בכל העולם.

תשואה – קוסטה ריקה מאופיינת כמדינה המעודדת השקעות זרות ועל כן התשואה והרווחיות גבוהה ביחס לישראל ולארצות הברית. התשואה בלה מרידיאנה מורכבת משני פרמטרים: רווח ישיר – תשואה יציבה ובטוחה מדמי שכירות העומדת על 8%. רווח עקיף - הנובע מקצב צמיחתו והתפתחותו של האזור ומיקומו האטרקטיבי, מה שיוצר ביקוש לדירות ובהתאם עליית ערכן.

אקזיט ללא מס שבח - מכירת הדירות לאחר ההשבחה וסיום הפרויקט לא תחוייב בתשלום מס שבח לרשויות המקומיות, עקב חוק משקיעים בינלאומיים הקיים בקוסטה ריקה. לפיכך, הרוכש הישראלי נהנה מהשקעת נדלן עם רווח מקסימלי ונקי.

גב חזק מבית טוב! קוסטה ריקה ישראל מנוהלת על ידי יזמים, משקיעים ועורכי דין בעלי רזומה עשיר ביזמות, בניה וניהול נדל"ן של מאות יחידות דיור ברחבי הארץ ובעולם. הכוח הכלכלי שלהם ברכישת שטחי קרקע גדולים, מאפשר תקווה למי שידו אינה משגת בשלב זה לרכוש נכס במחיר הגון הנושא רווח נאה לטווח הארוך. חברת קוסטה ריקה חורטת על דיגלה ערכים של: הגינות, אמינות, יושרה ושקיפות לאורך כל הדרך ורואה בכל משקיע פרטנר עסקי לכל דבר.
אנו מציעים לך אישית, ליהנות מהזדמנות כלכלית נדירה בהשקעה נמוכה יחסית, בפנינת מגורים טרופית ואקסקלוסיבית ופשוט - להגשים חלום.

שב איתנו לקפה ושיחה על הפרויקט, צור קשר עכשיו

keyboard_arrow_down
×
×